Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Transport/Przeprowadzki

  Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 26, 2022 23:21 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza instytucja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Przetwarzamy fachowe usługi agrarne oraz aplikujemy obsługą gospodarstw rolnych.Na wszelkie wykonywane roboty czy też usługi posiadamy zezwolenia i uprawomocnienia. Termin realizacji determinujemy wedle wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem jak i załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy czy też słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie podparte na pielęgnowaniu całego szeregu typów zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Dopuszczamy wykwalifikowanych kierowców, transportowców oraz wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to wytwarzanie usług w zakresie przewozu osób względnie rzeczy wehikułami, które są zapisane na obrębie Polski.Transport międzynarodowy- Jest to przemieszczanie ludzi lub rzeczy na otoczenie innego kraju albo sprowadzanie spoza granicy do Lokalny.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.