Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Usługi reklamowe

  Content marketing, copywriting, tworzenie treści: Gdańsk, Gdynia, Sopot (Trójmiasto) i okolice OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 30, 2022 13:53 - Usługi reklamowe - Tczew
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Zgodnie z danymi CMI przeszło 93% sprzedawców w sektorze B2B korzysta z działań content marketingu. Tworzenie wysokiej jakości treści, rozwiązywanie problemów klientów, dostarczanie im darmowej, wartościowej wiedzy, to podstawa skutecznych działań promocyjnych.

Wychodząc naprzeciw aktualnym trendom przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksową ofertę dotyczącą przygotowania treści. W TXT4SEO zamówisz dowolny rodzaj treści, którą charakteryzuje najwyższy współczynnik jakości. W szczególności specjalizujemy się w tworzeniu treści takich jak:

- artykuły na bloga i prowadzenie blogów firmowych

- opisy produktów i kategorii do sklepów internetowych

- treści na strony www, do zakładek, na strony lądowania itp.

- artykuły sponsorowane do działań content marketingowych

- prowadzenie fanapage na Facebooku i profili w innych mediach społecznościowych

- teksty SEO i artykuły na zaplecze

Każda treść możemy przygotować zarówno w języku polskim, jak i w kilkunastu innych, m.in. po angielsku, niemiecku, francusku, hiszpańsku czy norwesku.

Tworząc treści kierujemy się przede wszystkim tym, aby dostarczy jak najwyższa wartość odbiorcy. Równolegle do tego, przygotowane przez nas treści są zoptymalizowane pod wyszukiwarki, a nad poprawnością ich optymalizacji czuwają certyfikowani specjaliści SEO. Nasz zespół składa się bowiem nie tylko z copywriterów, ale i wspomnianych właśnie ekspertów od pozycjonowania, korektorów, koordynatorów prac, specjalistów od grafiki itd. Ponadto każdy copywriter specjalizuje się w innej tematyce, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować wartościowy content praktycznie dla każdej branży.

Jeśli potrzebujesz treści, chcesz zwiększyć ruch na stronie albo poprawić konwersję zgłoś się do nas i sprawdź, jak możemy Ci pomóc. Podając w korespondencji nazwę tego serwisu ogłoszeniowego, otrzymasz 20% rabat na całe zamówienie! Działamy przede wszystkim w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot), ale całe współpraca bez problemów może odbyć się również zdalnie.

Zapraszamy na https://txt4seo.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.