Badanie osobowości - PERSO.IN

October 6, 2022 13:40 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Poznaj swój profil osobowości.

Osobowość to nie jest termin przeznaczony jedynie dla małej grupy psychologów. W końcu z jej przejawami stykamy się codziennie w obszarze prywatnym, jak również zawodowym. Im mocniej znasz siebie, tym sprawniej będziesz wystrzegał się niepotrzebnych pomyłek. Wiedząc, kim się jest, można świadomie wybrać zawód. W ten sposób unikniesz wypalenia i zwiększysz własną efektywność. Poznać siebie można przy pomocy kwestionariusza osobowości.

PERSO.IN® to kwestionariusz osobowości, który ułatwi popatrzeć na siebie z innej perspektywy i dzięki temu dokonywać przemyślanych decyzji. Całość składa się ze szczegółowego formularza oraz kilku wersji raportów. W ten sposób możliwe jest dopasowanie produktu do potrzeb konkretnej osoby czy grupy.

Raport Osobisty to obszerny opis osobowości. Ma on ponad 40 stron, dzięki którym dostrzeżesz jakie masz skłonności w takich dziedzinach, jak: stosunek do ludzi, otwartość na świeże doświadczenia, podejście do zobowiązań, podejmowanie aktywności i kontaktów społecznych oraz reakcje na trudności. Co więcej, raport ten zawiera informacje o obszarach, w których poradzisz sobie, potencjalnych mocnych i słabych stronach. Znajdziesz w nim także 10 stylów funkcjonowania. Raport Osobisty kończy się linkiem do Raportu Komunikacyjnego.

Dostępne są też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, używane przez wykwalifikowanych trenerów w trakcie szkoleń.

Inny dostępny raport to OnePager. Jest to jedna strona przeznaczona dla zespołów i osób indywidualnych. Dowiesz się z niego, co motywuje daną badanego, jakie lubi aktywności, co jest dla niego istotne, a jakich rzeczy lepiej unikać w komunikacji.

Test zaprojektowano w nawiązaniu do wzoru Wielkiej Piątki. Jest on stosowany na całym świecie od ponad 30 lat. Przeprowadzając analizy i badania oceniliśmy trafność i rzetelność testu na wysoką.

Nie zwlekaj więc dłużej i skontaktuj się z nami w celu poznania siebie i swojego potencjału.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.