Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Moda i uroda

  spodnie od supersklep.pl OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 6, 2022 14:47 - Moda i uroda - Kraków
50.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Super sklep to dystrybutor internetowy sprzedający wyłącznie ubrania i obuwie popularnych marek m. in. Vans, New Balance, Supra, Element, Adidas, Reebok, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty cechują się najwyższą możliwą jakością, zatem dosłownie zachwycą również wybrednych. Sama ilość produktów jest na tyle obszerna, że za każdym razem znajdziemy w niej coś, co akurat nas interesuje.
Internetowy sklep separuje się na 5 głównych oddziałów wyrażających 5 odrębnych charakterów. SNEAKERS SHOP to dział fanów butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP odzwierciedla kulturę związaną z ciuchami miejskimi. SKATEBOARD SHOP zaś jest segmentem z historią- to jeden z najwcześniej powstałych sklepów online powiązanych z tradycją skate. SNOWBOARD SHOP ma w ofercie najwyższej jakości wyposażenie i odzież snowboardową. Szeroki asortyment HIP-HOP SHOP urzeczywistnia wychodzi na przeciw potrzebom nawet najbardziej rygorystycznych odbiorców. Każdy ze działów kusi bogatą paletą akcesoriów i dodatków.

Doskonała jakość wszystkich wyrobów idzie tutaj również w parze z dogodnymi cenami. Jeśli ktoś jest zatem chociaż trochę zainteresowany kulturą miejską lub sportem ekstremalnym to koniecznie musi zainteresować się całą tą ofertą trochę bliżej!
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.